+48 723 333 600biuro@krakstone.com

Zalety granitowych blatów kuchennych

Jak doskonale wiemy, etap urządzania mieszkania jest dość ciekawym czasem. Spędzamy mnóstwo czasu na wybieraniu odpowiednich mebli i dodatków. Dzięki dostępnym na rynku inspiracjom, z całą pewnością możemy coś wybrać dla siebie i stworzyć wyjątkowe wnętrza. Jednym z najważniejszych miejsc w naszym domu jest kuchnia. To właśnie tu spędzamy mnóstwo czasu, nie tylko przygotowując pyszne dania, ale także śmiejąc się i rozmawiając na rozmaite tematy.

Rozpoczynamy projektowanie kuchni

Aby nasza kuchnia była perfekcyjnie zaprojektowana, decydujemy się na innowacyjne rozwiązania, dzięki którym nasza kuchnia będzie bardzo praktyczna i funkcjonalna. Jednym z takich rozwiązań, z całą pewnością jest wybór granitowego blatu kuchennego. Blat kuchenny, który jest w codziennym kontakcie z wodą, ostrymi nożami oraz intensywnymi przyprawami, powinien charakteryzować się niezwykłą wytrzymałością.  Dlatego najlepszym wyborem jest zakup kamiennego blatu, który jest odporny na wysoką temperaturę, a także zabrudzenia, które się pojawiają podczas użytkowania. Najbardziej popularnym materiałem, z którego blat kuchenny może być wykonany to granit, który jest odporny na zarysowania. Dodatkowo występowanie w wielu wariantach kolorystycznych sprawia, że możemy dobrać odpowiedni kolor blatu do frontów szafek, tak, aby idealnie komponował się w całość aranżacji. Warto wiedzieć, że granit może występować także w wersji z połyskiem lub w wersji matowej. Granitowy blat kuchenny będzie idealnym połączeniem i uzupełnieniem każdego stylu.

Idealna kuchnia na lata

Decydując się na granitowy blat kuchenny mamy pewność, że dzięki tak solidnemu materiałowi, żadne odpryski, paczenia, wilgoć oraz porysowania nie będą nam straszne. Przy zakupie blatu, wybierajmy sprawdzone firmy kamieniarskie, które w swojej ofercie mają różne rodzaju blatów. Dodatkowo granitowy blat kuchenny idealnie komponuje się z dodatkami, w postaci pięknie pachnących ziół, czy kolorowych kwiatów. Blat granitowy jest nie tylko  inwestycją na lata,  ale także sprawi, że nasza kuchnia będzie oryginalna i wyjątkowa. 

Czytaj również

Zmiana lokalizacji i obsługa klienta zdalna

Stało się!
Przenosimy oficjalnie lokalizację firmy, biuro oraz produkcję do nowej siedziby pod świeżo nadanym adresem:
ul. Przemysłowa 19, 32-060 Kryspinów
Tuż przy zjeździe z A4 Kraków Bielany w stronę Piekar.

Więcej informacji poniżej

425293876_949026653890993_7876464076069366360_n

Sobota 17.02.2024 nieczynne

Informujemy, że w soboty od 10.02.2024 salon sprzedaży będzie nieczynny do odwołania. Otwieramy ponownie już po przeniesieniu w nowej lokalizacji.

kwarcyt-super-white.q50q9q50q.20251 (1)

Już wkrótce zmiana adresu

ZMIENIAMY SIĘ!!!

Pragniemy poinformować, że wiosną przyszłego roku zmieniamy naszą lokalizację, przenosimy produkcję, otwieramy się na nowe materiały, projektujemy showroom kamienia, który będzie unikatowym miejscem na mapie Krakowa- mamy nadzieję, przyjaznym dla naszych przyszłych i obecnych klientów.
Pomysłów jest wiele, pracy jeszcze więcej.

Screen Shot 12-17-23 at 09.06 PM