Zalety granitowych blatów kuchennych

Jak doskonale wiemy, etap urządzania mieszkania jest dość ciekawym czasem. Spędzamy mnóstwo czasu na wybieraniu odpowiednich mebli i dodatków. Dzięki dostępnym na rynku inspiracjom, z całą pewnością możemy coś wybrać dla siebie i stworzyć wyjątkowe wnętrza. Jednym z najważniejszych miejsc w naszym domu jest kuchnia. To właśnie tu spędzamy mnóstwo czasu, nie tylko przygotowując pyszne dania, ale także śmiejąc się i rozmawiając na rozmaite tematy.

Rozpoczynamy projektowanie kuchni

Aby nasza kuchnia była perfekcyjnie zaprojektowana, decydujemy się na innowacyjne rozwiązania, dzięki którym nasza kuchnia będzie bardzo praktyczna i funkcjonalna. Jednym z takich rozwiązań, z całą pewnością jest wybór granitowego blatu kuchennego. Blat kuchenny, który jest w codziennym kontakcie z wodą, ostrymi nożami oraz intensywnymi przyprawami, powinien charakteryzować się niezwykłą wytrzymałością.  Dlatego najlepszym wyborem jest zakup kamiennego blatu, który jest odporny na wysoką temperaturę, a także zabrudzenia, które się pojawiają podczas użytkowania. Najbardziej popularnym materiałem, z którego blat kuchenny może być wykonany to granit, który jest odporny na zarysowania. Dodatkowo występowanie w wielu wariantach kolorystycznych sprawia, że możemy dobrać odpowiedni kolor blatu do frontów szafek, tak, aby idealnie komponował się w całość aranżacji. Warto wiedzieć, że granit może występować także w wersji z połyskiem lub w wersji matowej. Granitowy blat kuchenny będzie idealnym połączeniem i uzupełnieniem każdego stylu.

Idealna kuchnia na lata

Decydując się na granitowy blat kuchenny mamy pewność, że dzięki tak solidnemu materiałowi, żadne odpryski, paczenia, wilgoć oraz porysowania nie będą nam straszne. Przy zakupie blatu, wybierajmy sprawdzone firmy kamieniarskie, które w swojej ofercie mają różne rodzaju blatów. Dodatkowo granitowy blat kuchenny idealnie komponuje się z dodatkami, w postaci pięknie pachnących ziół, czy kolorowych kwiatów. Blat granitowy jest nie tylko  inwestycją na lata,  ale także sprawi, że nasza kuchnia będzie oryginalna i wyjątkowa. 

Czytaj również

3.12.2022 nieczynne

Uprzejmie informujemy, że w dniu 26.11.2022 firma będzie nieczynna. Wracamy do Was już w poniedziałek! :)

20221026_151807 (1)

Przerwa Świąteczna

Informujemy, że w dniach 24.12.2021-2.01.2022 nasza firma będzie nieczynna ze względu na okres urlopowy podczas przerwy Świątecznej.

Od 3-4.01.2022 pracujemy w godzinach skróconych, tj. do godziny 13:00. W dniach 5-8.01.2022 również będzie zamknięte.

Wracamy do Was z pełną mocą i dozą nowej energii już 10 stycznia.

Screen Shot 12-29-21 at 11.52 AM

Rozwijamy się i realizujemy projekt dofinansowany przez Unię Europejską

„KRAK-STONE GRZESIKOWSCY” SPÓŁKA JAWNA realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa „KRAK-STONE GRZESIKOWSCY” sp.j. poprzez opracowanie strategii wzorniczej dla nowych produktów

dofinansowanie z funduszy europejskich-krak-stone