+48 723 333 600biuro@krakstone.com

Czym jest konglomerat i gdzie znajduje zastosowanie?

Aranżacja wnętrz w naszym domu jest niezwykle ważna. Często zastanawiamy się jakie możemy wykorzystać nowoczesne rozwiązania, które świetnie się sprawdzą w naszym domu. Szukając inspiracji w internecie, otrzymujemy szereg świetnych pomysłów, które możemy wykorzystać.

 

Często projektując nasze wnętrza , zastanawiamy się jakie materiały są odpowiednie w każdym pomieszczeniu. W kuchni oraz w łazience, wykorzystane materiały musza być odporne na zarysowania, wilgoć, a także łatwe do czyszczenia. Hitem ostatnich lat jest zastosowanie blatów wykonanych z konglomeratu. Konglomerat to naturalny materiał z zmielonego kamienia, który w połączeniu z żywicą, posiada rozmaite właściwości. Jeśli zdecydujemy się na użycie konglomeratu, nasze wnętrza będą nowoczesne, luksusowe oraz niezwykle praktyczne. Konglomerat sprawdzi się idealnie w kuchni, a także w łazience. Blaty wykonane z konglomeratu są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także posiadają wyjątkową trwałość. Dzięki dostępnym na rynku różnym wariantom, mamy możliwość wyboru ciekawych kolorów i tekstur. Jeśli zdecydujemy się na blaty z konglomeratu, musimy wiedzieć, że są to blaty lżejsze od kamienia. Warto wspomnieć, że na blatach wykonanych z konglomeratu bez problemu i bez obaw możemy postawić ciężkie garnki.  A dzięki wysokiej odporności na wilgoć, blaty łazienkowe będą na długo nam służyć.  Ciekawym rozwiązaniem jest wykonanie z konglomeratu zlewu lub umywalki. Z całą pewnością będzie to oryginalne i niepowtarzalne połączenie.

Solidne wykonanie

Wybór konglomeratu jest świetnym pomysłem oraz strzałem w dziesiątkę dla wszystkich tych, którzy cenią sobie luksus, ergonomię oraz profesjonalizm. Aby nasze blaty kuchenne lub łazienkowe służyły nam na lata, musimy wybrać odpowiednią firmę, która nam dostarczy blaty najwyższej jakości, a także wykona profesjonalny montaż. Konglomerat jako materiał jeden z droższych wymaga szczególnego i odpowiedniego montażu. Pamiętajmy o tym, decydując się na blaty wykonane z konglomeratu.

Czytaj również

Zmiana lokalizacji i obsługa klienta zdalna

Stało się!
Przenosimy oficjalnie lokalizację firmy, biuro oraz produkcję do nowej siedziby pod świeżo nadanym adresem:
ul. Przemysłowa 19, 32-060 Kryspinów
Tuż przy zjeździe z A4 Kraków Bielany w stronę Piekar.

Więcej informacji poniżej

425293876_949026653890993_7876464076069366360_n

Sobota 17.02.2024 nieczynne

Informujemy, że w soboty od 10.02.2024 salon sprzedaży będzie nieczynny do odwołania. Otwieramy ponownie już po przeniesieniu w nowej lokalizacji.

kwarcyt-super-white.q50q9q50q.20251 (1)

Już wkrótce zmiana adresu

ZMIENIAMY SIĘ!!!

Pragniemy poinformować, że wiosną przyszłego roku zmieniamy naszą lokalizację, przenosimy produkcję, otwieramy się na nowe materiały, projektujemy showroom kamienia, który będzie unikatowym miejscem na mapie Krakowa- mamy nadzieję, przyjaznym dla naszych przyszłych i obecnych klientów.
Pomysłów jest wiele, pracy jeszcze więcej.

Screen Shot 12-17-23 at 09.06 PM