Czym jest konglomerat i gdzie znajduje zastosowanie?

Aranżacja wnętrz w naszym domu jest niezwykle ważna. Często zastanawiamy się jakie możemy wykorzystać nowoczesne rozwiązania, które świetnie się sprawdzą w naszym domu. Szukając inspiracji w internecie, otrzymujemy szereg świetnych pomysłów, które możemy wykorzystać.

 

Często projektując nasze wnętrza , zastanawiamy się jakie materiały są odpowiednie w każdym pomieszczeniu. W kuchni oraz w łazience, wykorzystane materiały musza być odporne na zarysowania, wilgoć, a także łatwe do czyszczenia. Hitem ostatnich lat jest zastosowanie blatów wykonanych z konglomeratu. Konglomerat to naturalny materiał z zmielonego kamienia, który w połączeniu z żywicą, posiada rozmaite właściwości. Jeśli zdecydujemy się na użycie konglomeratu, nasze wnętrza będą nowoczesne, luksusowe oraz niezwykle praktyczne. Konglomerat sprawdzi się idealnie w kuchni, a także w łazience. Blaty wykonane z konglomeratu są odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także posiadają wyjątkową trwałość. Dzięki dostępnym na rynku różnym wariantom, mamy możliwość wyboru ciekawych kolorów i tekstur. Jeśli zdecydujemy się na blaty z konglomeratu, musimy wiedzieć, że są to blaty lżejsze od kamienia. Warto wspomnieć, że na blatach wykonanych z konglomeratu bez problemu i bez obaw możemy postawić ciężkie garnki.  A dzięki wysokiej odporności na wilgoć, blaty łazienkowe będą na długo nam służyć.  Ciekawym rozwiązaniem jest wykonanie z konglomeratu zlewu lub umywalki. Z całą pewnością będzie to oryginalne i niepowtarzalne połączenie.

Solidne wykonanie

Wybór konglomeratu jest świetnym pomysłem oraz strzałem w dziesiątkę dla wszystkich tych, którzy cenią sobie luksus, ergonomię oraz profesjonalizm. Aby nasze blaty kuchenne lub łazienkowe służyły nam na lata, musimy wybrać odpowiednią firmę, która nam dostarczy blaty najwyższej jakości, a także wykona profesjonalny montaż. Konglomerat jako materiał jeden z droższych wymaga szczególnego i odpowiedniego montażu. Pamiętajmy o tym, decydując się na blaty wykonane z konglomeratu.

Czytaj również

3.12.2022 nieczynne

Uprzejmie informujemy, że w dniu 26.11.2022 firma będzie nieczynna. Wracamy do Was już w poniedziałek! :)

20221026_151807 (1)

Przerwa Świąteczna

Informujemy, że w dniach 24.12.2021-2.01.2022 nasza firma będzie nieczynna ze względu na okres urlopowy podczas przerwy Świątecznej.

Od 3-4.01.2022 pracujemy w godzinach skróconych, tj. do godziny 13:00. W dniach 5-8.01.2022 również będzie zamknięte.

Wracamy do Was z pełną mocą i dozą nowej energii już 10 stycznia.

Screen Shot 12-29-21 at 11.52 AM

Rozwijamy się i realizujemy projekt dofinansowany przez Unię Europejską

„KRAK-STONE GRZESIKOWSCY” SPÓŁKA JAWNA realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa „KRAK-STONE GRZESIKOWSCY” sp.j. poprzez opracowanie strategii wzorniczej dla nowych produktów

dofinansowanie z funduszy europejskich-krak-stone