+48 723 333 600biuro@krakstone.com

Symulator blatów 3D

Symulator blatów 3D

Mamy dla Ciebie unikalną propozycję. W zaciszu własnego domu online możesz stworzyć wizualizację wymarzonego blatu kamiennego. Do Twojej dyspozycji jest nasza rewolucyjna technologia. Przekonaj się jakie to proste! Wygodnie, wprost z kanapy możesz zobaczyć, jak różne rodzaje oferowanych przez nas kamieni wyglądają w oświetleniu i dobrać zgodną z Twoimi potrzebami i gustem kolorystykę. Prościej już się nie da!

Aby ułatwić Ci zadanie, poniżej prezentujemy przykładowe kolory kamieni. Pamiętaj, jednak że kamień to materiał naturalny co oznacza, że jego finalny odcień oraz posiadana granulacja ziarna może nieco odbiegać, od tego, co widzisz na ekranie swojego telefonu czy komputera.

Nasz symulator ma za zadanie wskazać Ci ogólny podgląd oraz pomóc w dopasowaniu kolorystyki blatów do Twojego wnętrza. Jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji wybrany rodzaj kamienia warto obejrzeć „na żywo” w naszym magazynie, do czego gorąco zachęcamy. Wtedy zyskasz pewność, że kolor oraz granulacja jest dla Ciebie odpowiednia.

UWAGA!

Oferowany przez nas montaż obejmuje tylko elementy kamienne wykonane w naszym zakładzie. Nie montujemy innych sprzętów i mebli, jak również nie podłączamy hydrauliki, gazu oraz prądu.

Instrukcja użytkowania blatów kamiennych

Granit / Baltic Brown
Wybierz kolor szafek
Dzień / Noc
Wybierz Granit
Wybierz Kwarcogranit

Symulator krawędzi 3D

Prócz obróbki prostej (faza, spolerowane boki) oferujemy też różne rodzaje wykończeń. Dzięki temu nawet blat kuchenny może stać się dziełem sztuki. Przekonaj się, który model obróbki najbardziej przypada Ci do gustu.

Granit / Nero Impala Dark
Wybierz kształt
Wybierz Granit