Schody kamienne w aranżacjach wnętrz

Doskonale wiemy, że nasz dom jest naszą wizytówką. Dlatego kiedy urządzamy nasz dom, chcemy aby wszystko było idealnie zaprojektowane oraz perfekcyjnie wykonane. Bardzo ważnym elementem wystroju wnętrz są schody, które nadają niezwykły charakter naszemu wnętrzu.

Przystępując do wyboru idealnych schodów, w pierwszej kolejności musimy określić swój budżet. W zależności od wykorzystanych materiałów, ceny schodów będą się różnić. Najbardziej popularnym materiałem, który jest wykorzystywany do wykończenia schodów jest zdecydowanie kamień. Kamienne schody są bardzo stylowe i eleganckie. Cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dzięki swojej wyjątkowej trwałości. Decydując się na schody kamienne, należy dopisać do listy mnóstwo zalet. Łatwość utrzymania czystości, uniwersalność oraz szlachetny wygląd, sprawia, że tak chętnie jest wybierany jako materiał na wykończenie schodów. Nie zapomnijmy także o wysokiej odporności na zabrudzenia oraz pozostałe uszkodzenia mechaniczne. W zależności od stylu, który preferujemy, kolor kamiennych schodów może być różny. Od ciemnych materiałów jak Star Gate czy Black Pearl po ciepłe tonacje beżu Kalahari do jasnych barw Calipso. Kamienne schody dedykowane są osobom, które cenią sobie piękny wygląd, trwałość, a także wyjątkowość w fakturze kamienia. Schody wykonane z kamienia świetnie sprawdzą się w klasycznym wnętrzu, ale również w nowoczesnym anturażu. Decydując się na kamienne schody, wybierzmy profesjonalną firmę, która wykona nam piękne schody, a materiały które będą wykorzystane do ich montażu, będą najwyższej jakości.  Idealnie i perfekcyjne wykończenie krawędzi, sprawi, że schody nie będą stanowić dla nas niebezpieczeństwa.

Odpowiednia pielęgnacja i konserwacja

Kamienne schody są pięknym elementem wystroju wnętrz. Jako inwestycja na lata, musimy pamiętać o odpowiedniej ich pielęgnacji. Schody możemy wyczyścić za pomocą płynów do mycia podłóg lub preparatów, które są na bazie alkoholu. Zwróćmy szczególną uwagę, aby w składzie unikać octu lub oleju, ponieważ mogą spowodować przebarwienie się kamienia. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji, błysk czystego kamienia, będzie towarzyszył nam przez długi czas.

Czytaj również

3.12.2022 nieczynne

Uprzejmie informujemy, że w dniu 26.11.2022 firma będzie nieczynna. Wracamy do Was już w poniedziałek! :)

20221026_151807 (1)

Przerwa Świąteczna

Informujemy, że w dniach 24.12.2021-2.01.2022 nasza firma będzie nieczynna ze względu na okres urlopowy podczas przerwy Świątecznej.

Od 3-4.01.2022 pracujemy w godzinach skróconych, tj. do godziny 13:00. W dniach 5-8.01.2022 również będzie zamknięte.

Wracamy do Was z pełną mocą i dozą nowej energii już 10 stycznia.

Screen Shot 12-29-21 at 11.52 AM

Rozwijamy się i realizujemy projekt dofinansowany przez Unię Europejską

„KRAK-STONE GRZESIKOWSCY” SPÓŁKA JAWNA realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

Wzmocnienie konkurencyjności przedsiębiorstwa „KRAK-STONE GRZESIKOWSCY” sp.j. poprzez opracowanie strategii wzorniczej dla nowych produktów

dofinansowanie z funduszy europejskich-krak-stone