+48 723 333 600biuro@krakstone.com

Schody kamienne w aranżacjach wnętrz

Doskonale wiemy, że nasz dom jest naszą wizytówką. Dlatego kiedy urządzamy nasz dom, chcemy aby wszystko było idealnie zaprojektowane oraz perfekcyjnie wykonane. Bardzo ważnym elementem wystroju wnętrz są schody, które nadają niezwykły charakter naszemu wnętrzu.

Przystępując do wyboru idealnych schodów, w pierwszej kolejności musimy określić swój budżet. W zależności od wykorzystanych materiałów, ceny schodów będą się różnić. Najbardziej popularnym materiałem, który jest wykorzystywany do wykończenia schodów jest zdecydowanie kamień. Kamienne schody są bardzo stylowe i eleganckie. Cieszą się ogromnym zainteresowaniem, dzięki swojej wyjątkowej trwałości. Decydując się na schody kamienne, należy dopisać do listy mnóstwo zalet. Łatwość utrzymania czystości, uniwersalność oraz szlachetny wygląd, sprawia, że tak chętnie jest wybierany jako materiał na wykończenie schodów. Nie zapomnijmy także o wysokiej odporności na zabrudzenia oraz pozostałe uszkodzenia mechaniczne. W zależności od stylu, który preferujemy, kolor kamiennych schodów może być różny. Od ciemnych materiałów jak Star Gate czy Black Pearl po ciepłe tonacje beżu Kalahari do jasnych barw Calipso. Kamienne schody dedykowane są osobom, które cenią sobie piękny wygląd, trwałość, a także wyjątkowość w fakturze kamienia. Schody wykonane z kamienia świetnie sprawdzą się w klasycznym wnętrzu, ale również w nowoczesnym anturażu. Decydując się na kamienne schody, wybierzmy profesjonalną firmę, która wykona nam piękne schody, a materiały które będą wykorzystane do ich montażu, będą najwyższej jakości.  Idealnie i perfekcyjne wykończenie krawędzi, sprawi, że schody nie będą stanowić dla nas niebezpieczeństwa.

Odpowiednia pielęgnacja i konserwacja

Kamienne schody są pięknym elementem wystroju wnętrz. Jako inwestycja na lata, musimy pamiętać o odpowiedniej ich pielęgnacji. Schody możemy wyczyścić za pomocą płynów do mycia podłóg lub preparatów, które są na bazie alkoholu. Zwróćmy szczególną uwagę, aby w składzie unikać octu lub oleju, ponieważ mogą spowodować przebarwienie się kamienia. Dzięki odpowiedniej pielęgnacji, błysk czystego kamienia, będzie towarzyszył nam przez długi czas.

Czytaj również

Zmiana lokalizacji i obsługa klienta zdalna

Stało się!
Przenosimy oficjalnie lokalizację firmy, biuro oraz produkcję do nowej siedziby pod świeżo nadanym adresem:
ul. Przemysłowa 19, 32-060 Kryspinów
Tuż przy zjeździe z A4 Kraków Bielany w stronę Piekar.

Więcej informacji poniżej

425293876_949026653890993_7876464076069366360_n

Sobota 17.02.2024 nieczynne

Informujemy, że w soboty od 10.02.2024 salon sprzedaży będzie nieczynny do odwołania. Otwieramy ponownie już po przeniesieniu w nowej lokalizacji.

kwarcyt-super-white.q50q9q50q.20251 (1)

Już wkrótce zmiana adresu

ZMIENIAMY SIĘ!!!

Pragniemy poinformować, że wiosną przyszłego roku zmieniamy naszą lokalizację, przenosimy produkcję, otwieramy się na nowe materiały, projektujemy showroom kamienia, który będzie unikatowym miejscem na mapie Krakowa- mamy nadzieję, przyjaznym dla naszych przyszłych i obecnych klientów.
Pomysłów jest wiele, pracy jeszcze więcej.

Screen Shot 12-17-23 at 09.06 PM