+48 723 333 600biuro@krakstone.com

Nasz Blog, strona 3

 • Łazienki z marmuru. Przykłady aranżacji

  Marmur to kamień, który jest szczególnie ceniony ze względu na swoją delikatną barwę i niezwykle ciekawe, bogate żyłkowanie. Elementy marmurowe bardzo często są wykorzystywane w aranżacji wnętrz i urządzaniu rozmaitych pomieszczeń.

  Czytaj więcej…

  lazienka-marmur
 • Wybór nagrobka. Co wziąć pod uwagę?

  Bliscy zmarłej osoby poczytują sobie za obowiązek i punkt honoru ufundowanie jej godnego pomnika. Wybór nagrobka nie powinien być sprawą przypadkową, gdyż stanowi inwestycję na długie lata. Warto wiedzieć, na co zwrócić uwagę, zanim zostanie podjęta ostateczna decyzja.

  Czytaj więcej…

  nagrobek
 • Parapety marmurowe jako elementy wykończeniowe

  Marmur, symbol luksusu i elegancji,  znany jest od starożytności. Używano go wówczas jako materiału budowlanego i ozdobnego. Dziś chętnie wykorzystuje się go w wykończeniu wnętrz jako materiał na schody, podłogę, zabudowę kominków czy blaty kuchenne. Jednak bardzo popularnym elementem wykończeniowym jest wykorzystanie marmuru jako materiału do parapetów wewnętrznych. 

  Czytaj więcej…

  marmurowy-parapet
 • Moda cmentarna. Jakie nagrobki są na czasie?

  Cmentarz jest miejscem spoczynku zmarłych, dlatego musi być na nim zachowany spokój i odpowiedni nastrój. Moda cmentarna nie jest tak zmienna jak np. w przypadku ubrań czy mebli. Jednak odwiedzając jakikolwiek cmentarz, trudno nie zauważyć, że moda na nagrobki także się zmienia.

  Czytaj więcej…

  nagronbek-moda