Nagrobki bez piwnicy

Posiadamy ponad 50 lat doświadczenia w projektowaniu, produkcji, a także montażu nagrobków. Wykonujemy zarówno nagrobki (groby ziemne), jak i grobowce (nawierzchnie stawiane na piwnicach).

Tym co nas wyróżnia, jest połączenie wielopokoleniowego doświadczenia z najnowocześniejszymi technologiami. Obecnie Krak Stone zarządza już trzecie pokolenie wykwalifikowanych Mistrzów Rzemiosła Kamieniarskiego.

Nagrobki Krak Stone są produkowane w całości przez nas, z materiału pierwszej jakości, ściąganego bezpośrednio z kamieniołomów. Zaopatrujemy w gotowe nagrobki i grobowce czołowe zakłady kamieniarskie w Krakowie i okolicach. Jako, że sami tniemy i polerujemy bloki kamienne, nasze produkty posiadają trwały i naturalny poler. Nie malujemy płyt ani nie używamy żadnych ulepszających środków chemicznych, dzięki czemu zamawiając u nas masz pewność, że żaden z naszych pomników nie straci swojego blasku, mimo upływających lat.

Wykonujemy nagrobki według gotowych wzorów, ale też tworzymy spersonalizowane projekty by sprostać indywidualnym oczekiwaniom naszych klientów. Używamy specjalistycznego oprogramowania CAD 3D, dzięki czemu mamy możliwość przygotowywania wizualizacji komputerowych.

Ponadto posiadamy specjalną maszynę do wykonywania liter frezowanych, które cechują się znacznie głębszym i wyraźniejszym krojem od standardowych piaskowanych odpowiedników.

Nagrobek (bez piwnicy)

Nagrobki są to groby ziemne. Nie posiadają piwnicy. To montowane na płycie żelbetowej, elementy na mogiły ziemne.

W zależności od liczby miejsc wyróżnia się nagrobki pojedyncze i podwójne. Pojedyncze zazwyczaj montuje się po roku od pochówku, podczas gdy w przypadku grobu pogłębionego na dwa miejsca należy odczekać dwa lata (chyba, że jest to drugi pochówek - wówczas wystarczy rok).

W przeciwieństwie do grobowców z murowaną piwnicą, do pochówku należy zdemontować cały nagrobek. Następnie, po upływie około roku montuje się go ponownie. Istnieje możliwość chowania urn w nagrobku.

Sprawdź nasze realizacje oraz przykładowe projekty nagrobków.

Nasze realizacje

Gotowe realizacje

CAM00922
148 galleries

Przykładowe projekty

nagrobek 1_1_1
136 galleries

Przykładowe projekty

GROBOWIEC 1
32 galleries

Single tombs (with vault)

1
168 galleries

Double tombs (with vault)

1
113 galleries